metro A - Dejvická - Svatovítská 682/7, 160 00 Praha 6 - Dejvice
 
 
 
 
 
+420 777 100 405
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rezervace

  1. Formulář z Rezervace nelze odeslat v prohlížeči Internet Exploreru či Bing. Lze odeslat v Androidu (z mobilu), Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge, Linux... Je odeslán pouze, pokud se Vám zobrazí nápis: "Dekujeme za zaslani...". Jinak si formular otevrete a vyplnte v jiném webovem prohlížeči, nebo nam poslete jen E-mailovou zpravu uvedenou v Kontaktu.
  2. Vas E-MAIL musi byt vyplnen pouze malými písmeny. Pokud neuvedete Vas E-mail, NEmuze Vam byt zaslana nabidka !!!
  3. Klikněte na Zaslat cenovou nabídku. Formular se k nam odesle. Dotaz na celkovou cenu a na pronajem je zatím pro Vás nezávazný.
  4. Pošleme Vám Celkovou cenovou nabídku. Cena je kompletní a obsahuje pojištění, ujeté kilometry i pripadne poplatky.
  5. Verime, ze naše nabídka je nejvýhodnější. Pokud myslite, ze tomu tak neni, nevahejte se na nas s dotazy obratit, radi se s Vami domluvime.
  6. Typ auta, datum pronajmu muzete zmenit, ci zrusit. Nebo nam potvrdte zájem o reservaci auta.
  7. Reservujeme auto a pošleme Vám potvrzení o rezervaci auta.
  8. Pokud klient pouzivá Gmail, velmi často nabidka od nas pada u klientu do Nevyzadane posty, proto si prohlizejte i tuto postu, urcite tam od nas budete mit nabidku. Odepisujeme na vsechny dosle Formulare a E-maily.
  9. Po odeslani jednoho Formulare nekdy nejde novy Formular otevrit, ale pri prepnuti do anglicke verze a zase zpet do ceske uz lze znovu Formular vyplnit v pripade zmeny ci opravy ci jistoty spravneho odeslani.
  10. Za naší autopůjčovnu Preji hodně štěstí !

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
: